V soušasné době je provoz přerušen. Nepříjmáme žádné objednávky.

Jak ochránit psa při večerních procházkách?

Nezadržitelně se blíží zimní období a s tím nás ruku v ruce čeká i brzké setmění už v odpoledních hodinách. Každý pejskař asi zná ten pocit, když se mu pes zaběhne někam do tmy a pak ho nahání. Je to nepříjemný pocit, zejména v místech,kde často jezdí auta a pokud má pejsek tmavou barvu srsti.

 

Někdo by namítl, že bychom si měli pejska vodit na vodítku, zejména ve městech. To už je však věc každého z nás. Je ovšem pravdou, že i na tom vodítku je těžké mnohdy pejska uhlídat před nebezpečnými situacemi. Platí to hlavně, když mu chceme dát trochu volnosti a vodítko povolíme na delší vzdálenost.

 

Jak se tedy bránit nebezpečným situacím při venčení psa?

 

Jedno chytré řešení tu je. Stojí pár korun a je velmi praktické. A sice, svítící kšíry a obojky pro psy. Jejich cena je velmi příznivá a účel plní excelentně. Stačí obojek či kšíry jednoduše pejskovi nasadit a zapnout stiskem tlačítka. A Váš mazlíček je nepřehlédnutelný. U mnoha výrobků se dá volit několik typů svícení jako klasické svícení, blikání atp...

 

  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.