V soušasné době je provoz přerušen. Nepříjmáme žádné objednávky.

Jak jsou prospěšné hračky pro psy a jak zabavit pejska když jste často pryč?

Unavený pejsek = hodný pejsek. Zapamatovat si tohle motto se Vám určitě oplatí, a pokud jste již někdy řešili spoušť po hyperaktivním pejskovi, určitě nám dáte za pravdu. Je to jeden z mnoha důvodů, proč jsou pro pejsky, a zvláště štěňata, hračky tak důležité.

Hračky pro pejsky nejsou luxusem, ale základní součástí jak výchovy, tak spokojeného života. A to nejen pro pejska, ale i pro Vás – jak už bylo zmíněno, pokud se Vašemu miláčkovi dostane pravidelného pohybu a stimulace, podporuje to nejen zdraví a spokojenost pejska, ale pomůže to i s problémovým chováním. Pokud má pejsek vlastní žvýkací hračky, nemusíte se už tolik bát o své nové boty! A například dentální žvýkací hračky jsou nejen zábavné, ale též prospěšné pro zdraví psích dásní.

Zvláště pro větší plemena, ale celkově pro všechny psy platí, že potřebují dostatek zdravého pohybu. Venčení a chození na procházky někdy prostě nestačí. Proto existuje velká škála psích hraček pro aktivní hraní, díky kterým si můžete s Vaším pejskem pohrát a dopřát mu tak nejen radost, ale i důležitý pohyb. Ať už váš pejsek miluje aporty a míčky, nebo třeba přetahovadla, ta správná hračka Vašemu miláčkovi umožní se pořádně vydovádět, a být více poslušný.

Pokud máte s pejskem trable právě kvůli hyperaktivitě, jsou tu různé interaktivní hračky, které dovedou pejska zabavit i bez Vaší přítomnosti. Pokud je doma sám, nebo prostě potřebujete chvilku klidu, Váš pejsek rozhodně tyto hračky ocení. Například plnící hračky jsou zaručenou zábavou pro všechna plemena! Interaktivní hračky jsou nejen zábavné rozptýlení pro pejsky, ale taky je naučí jak vydržet o samotě, a jsou prospěšné i pro důležitou mentální stimulaci.

Pokud jste často mimo domov a pejsek se nudí, můžete mu na zahradu nebo do bytu pořídít automatický vrhač míčků. Jsou dostupné ve verzi spíše do bytu, kdy míček pouze nechají kutálet po podlaze nebo ve verzi na zahradu, kdy míček vrhe do vzdálenosti až několika metrů. Výhodou je, že když psa naučíte míček vložit do vrhače, tak si může celé hodiny hrát sám!

Avšak mějte na paměti, že velikost hračky vždy závisí na velikosti pejska, zvláště pokud pejsek stále roste! A také myslete na to, že i ty nejpevnější hračky se nemohou rovnat se zuby Vašeho miláčka. Pokud možno, nenechávejte pejskům přístup k hračkám non-stop a pravidelně na ně dohlížejte.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.