V soušasné době je provoz přerušen. Nepříjmáme žádné objednávky.

Granule Brit Premium vs Brit Premium by Nature.

Granule pro psy Brit Premium by Nature nové složení

 
Úspěšná česká značka Brit vyrábí granule již přes 20 let a v dnešní době je vyváží do 66 zemí světa. Není tedy divu, že si
své renomé chce udržet, a proto se snaží produkty neustále zdokonalovat. Ti z Vás, kteří od této značky odebírají prémiové krmivo pro psy, si mohli povšimnout změny názvu produktu z Brit Premium na Brit premium by Nature.
 
Stejně jako se v posledních letech rozmohl trend zdravé výživy u lidí, tak i svým miláčkům chceme podstrojovat co nejkvalitnější krmivo, na což právě značka Brit zareagovala a rozhodli se tedy pozměnit složení granulí tak, aby ještě lépe vyhovovalo individuálním potřebám pejsků.
 
 
Granule pro psy Brit premium by Nature adult L
 
 

A v čem se granule pro psy brit Premium by Nature liší od těch původních?

 
Podívali jsme se trochu na zoubek jeho složení. Jako vzorový příklad uvedeme dospělého psa (tj.stáří 2-7 let) v nízké váhové kategorii. Nejmarkantnější rozdíl nastal v právě v kategorii S (pro malá plemena psů), a to v navýšení obsahu kuřete, kde tato složka nyní tvoří 50% místo původních 41%. Pro pejsky menšího vzrůstu, kteří obecně mívají větší sklony k obezitě, je totiž vhodná strava bohatá na proteiny, které jsou poměrně snadno stravitelné. Lepšímu trávení pak napomáhá i rostlina Jucca Schidigera, kterou v novém složení nahradily u některých váhových kategorií sušené borůvky. Ty mj. posilují imunitní systém a snižují hladinu cukru v krvi. Co se týče kuřete, změnila se také obsahová struktrura. V krmivu je zastoupeno částečně jako dehydratované, což zůstalo stejné a částečně jako vykoštěné, místo kuřecí moučky, což pozitivní změna.
 
Další novou složkou těchto granulí je mušle slávka zelenoústá, která je spolu s ulitami korýšů přírodní podporou pro zdravé šlachy, klouby a chrupavky. To je naopak o něco důležitější u větších plemen, jelikož jejich kosti a klouby jsou nadměrně zatěžovány a tito pejsci často trpí jejich onemocněním, zejména pak ve stáří.
 
Naopak nás překvapilo snížení množství výtažku z bylin, jež kleslo z původních 300mg/kg na 120mg/kg. Konkrétně se jedná například o rozmarýn, hřebíček, kurkumu nebo citrusové plody. Tyto složky posilují imunitu a zlepšují lesk srsti. Možná si výrobce řekl, že pokud bude chtít náš hafan mít parádní a lesklou srst, může si pochutnat na nějaké bylince ze zahrádky, případně mu můžete dát syrová vejce. :)
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.